PŘÍSTAVBA HALY HERKUL

Zahájili jsme přístavbu haly HERKUL, kam dodáváme kopletní OK s vraty - objem cca 1,5 milionu

HALA HERKUL - PREFA 1

Dokončili jsme rekonstrukci haly PREFA 1 v areálu firmy HERKUL v Mostě. Dodávali jsme opláštění, veškerá vrata a ocelové konstrukce.

Celkový objem byl za cca 6 milionů korun

Dodávky OK balkonů v Mostě

Dokončili jsme dodávky balkonových konstrucí včetně hlavní nosné konstrukce na bytovém domě v Mostě

 Zábradlí MOST - MARIÁNSKÉ RADČICE

Další významnou zakázku jsme získali od SILNICE Group a je to dodávka a montáž  zábradlí na novém přemostění, které je součástí nové silnice z Mostu do Mariánských Radčic.

Rozsah této zakázky je cca 2.500.000,- Kč

HALA JABLONEC NAD NISOU

V těchto dnech jsme získali zakázku na dodávku a montáž ocelových konstrukcí a opláštění nové haly v Jablonci nad Nisou.

Rozpočet této zakázky je cca 3.500.000,- Kč a dodávky materiálu nám bude zajišťovat KINGSPAN a VIKAM Praha.

Realizace proběhne v únoru a březnu 2018

Generálním dodavatelem je PSG construction

PNP Litoměřice II. ETAPA

V současné době realizujeme již II.Etapu na rekonstrukci bývalých kasáren na Památník Národního písemnictví v Litoměřicích.

Tato zakázka je v rozsahu cca13.000.000,- korun pro firmu KONSIT a.s.a bude probíhat v průběhu zimy 2017/2018

REZIDENCE VALENTÍNSKÁ - KAPROVA, PRAHA

V současné době / leden - duben 2016 / realizujeme rekonstrukci BD v centru Prahy. Jedná se o výměnu stropů, skelet výtahu a statické zajištění pro podzemní garáže. Zakázku děláme pro SPS Enginering v hodnotě cca 1,500,000,- Kč.

Odkaz na stránk projektu:  https://www.threecarp.cz/


ASTRA PARK KLECANY

V období srpna až prosince 2015 realizujeme dodávku a montáž zábradlí na novém developerském projektu v Klecanech pro firmu SKANSKA. Zakázka je v rozsahu cca 3.500.000,- Kč

KONSIT - BD Petrská, Praha

V příštím týdnu /18.5.2015/ začínáme s výstavbou OK krovu v centru Prahy na BD Petrská pro firmu KONSIT a.s.. Zakázka je v rozsahu cca 2.000.000,- Kč a součástí jsou i historické repliky zábradlí a pod.

Aktuality

Napište nám!

16.04.2014 20:58
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu!

16.04.2014 20:57
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.